شرکت خدمات صنعتی کرمان در سال 1367 با 7 نفر کارمند تاسیس شد؛ محصول این شرکت ماشین آلات خط تولید انواع لوله های پلی اتیلن (PEX, HD, MD, LD) پلی پروپیلن و پی وی سی ، جهت انواع لوله برای گازرسانی و آبرسانی سرد و گرم میباشد. همچنین تعدادی از اکسترودرهای توليد KSK در صنعت کابل سازی مشغول به کار میباشند. اکنون تعدادکارمندان شرکت بالغ بر 70 نفر شامل مهندسین الكترونیك و مكانیك و تكنیسین هایی با بیش از 20 سال تجربه کاری در زمینه پلاستیك میباشد. تجربه بیست ساله مهندسین و تكنیسینهای شرکت خدمات صنعتی کرمان این شرکت را تبدیل به مشاور و بهترین سرویس دهنده ماشین آلات تولید لوله ایران نموده است بطوریكه بسیاری از مشتریانی که ماشین آلات خود را از معتبرترین کارخانه های اروپایی خریداری کرده اند به دلیل عدم سرویس مناسب تولیدکنندگان خارجی در ایران درخواست سرویس و تعمیرات ماشین آلات خود را از این شرکت دارند. اولین اکسترودر این شرکت برای تولید لوله به شرکت پلی اتیلن کرمان فروخته شد. قطر پیچ این اکسترودر 50 میلیمتر و قدرت موتور آن 22 کیلو وات با خروجی 65 کیلوگرم در ساعت بوده و هم اکنون نیز در این شرکت در حال کار میباشد. با پیشرفت روزبه روز ماشین آلات تولید لوله در سراسر جهان ، مهندسین این شرکت نیز با به روز کردن ماشین آلات ساخت خود به رقابت با رقبای اروپایی پرداخته اند بطوریكه اکنون خروجی ماشین آلات این شرکت تا نزدیك به یك تن در ساعت رسیده است.

طی این بیست سال ، تولید ماشین آلات این شرکت دستخوش تغییرات زیادی شده است که میتوان به این موارد اشاره داشت:

استفاده از موتور AC بجاي DC در اكسترودرها، امروزه تمامی اکسترودر سازان بنام دنیا با توجه به پیشرفت قابل ملاحظه کنترلر های AC و استهلاك كمتر موتورهاي AC از این نوع موتور ها در اکسترودرهای خود استفاده میكنند . میتوان گفت شرکت خدمات صنعتی کرمان در زمینه استفاده از موتور AC در اكسترودر پيشرو بوده است.

تابلوهای کامپیوتری ، با توجه به پیشرفت روزافزون تكنولوژی و بالارفتن توقعات مشتریان از جمله سهولت دسترسی به امكانات ماشین و با توجه به توانایی مهندسین شرکت، این شرکت تابلوهای کامپیوتری را جانشین تابلوهای قدیمی نموده است.

تغییرات مداوم در طراحی پیچ اکسترودر و دای هد جهت بالابردن خروجی ماشین ها و بالابردن کیفیت تولیدات و طول عمر بیشتر آنها با استفاده از تكنیكهای سخت کاری بیمتال و اختلاط باریر.

تاسیس بخش سندبلاست و استفاده از رنگهای معتبر اروپایی جهت بهبود رنگ ماشین آلات.

با توجه به کیفیت نا مطلوب عملیات حرارتی در داخل کشور این شرکت پیچ و سیلندرهای خود را به سازندگان معتبر اروپایی نیز سفارش داده است.

و صدها تغییر ریز درشت دیگر در ماشین آلات شرکت خدمات صنعتی کرمان که نشان از پویایی این شرکت در استفاده از تكنولوژی های روز دنیا و همچنین تجربه زیاد مهندسین و تكنیسینهای شرکت خدمات صنعتی کرمان دارد.