ظرفيت و سرعت توليد بالای خطوط توليدی

خروجی و ظرفيت توليد اکسترودرهای KSK بيش از سايرسازندگان داخلی و شرقی بوده و در مواردي تا 2 برابر ساير سازندگان ميباشد. علاوه براين بدليل کيفيت بالای قطعات بکاررفته اين ظرفيت تا چندين سال توسط ما گارنتی و تضمين ميگردد.

همچنين ميزان خروجي ماشين آلات KSK با برندهای اروپايي نيز به خوبی قابل رقابت بوده به نحوی که با همان خروجي و کيفيت قيمت ماشين آلات ما 40% تا 50% پايين ترميباشد.

  • راندمان بالا و هزينه پايين توليد برای هرکيلوگرم لوله

سنكرون و اتوماتيك بودن ماشين آلات خطوط KSK همراه با ظرفيت توليد بالاي آن باعث كم شدن هزينه كارگري شما ميگردد.

كيفيت بالاي قطعات خطوط KSK كه در بسياري از موارد از تامين كنندگان اروپايي تهيه ميشود باعث كاهش استهلاك و كم شدن هزينه تعمير و نگهداري و كاهش هزينه هاي ناشي از توقف توليد ميگردد.

در خطوط KSKنسبت وزن لوله توليدي به برق مصرفي حدود 4Kg/Kw است كه باعث كاهش هزينه برق ميگردد.

با توجه به موارد ذكر شده در خطوط KSK ما توانسته ايم تا با كاهش هزينه هاي جاري و افزايش راندمان شما را قادر به ارائه قيمتي رقابتي براي توليد لوله كنيم.

بهترين و سريعترين خدمات پس از فروش در ايران

خدمات صنعتی کرمان از سال 1368 تاسيس شده است و مفتخر به ارائه بهترين سرويس وخدمات در اين صنعت در کشور است كه شاهد بر اين مطلب مشتريان ما در سرتا سر ايران هستند.

با توجه به عدم حضور تكنيسينهاي شركتهاي اروپايي و شرقي در ايران و در دسترس بودن تکنسينهای KSK سرعت ارائه خدمات ما بسيار سريع تر از شرکتهای اروپايي و شرقی ميباشد بدين معنی که ماشين آلات ساخت KSK پس از حمل و چيدمان در کارخانه شما طی يک روز توسط تيم فني اين شرکت نصب و راه اندازی شده و به پرسنل توليد شرکت شما آموزشهای لازم داده ميشود(اين امر در مقايسه با برندهای اروپايي و شرقی بعد از هماهنگيهای لازم ممکن است چند ماه به طول بينجامد) و در صورت نياز به سرويس و خدمات پس از فروش در سر تاسر ايران تيم ما قادر به ارائه خدمت در محل کارخانه شما بين يك تا سه روز كاري ميباشد.

 

 

ماشين آلات خط توليد لوله پلی اتيلن در يک کارخانه به عنوان پايه و اساس آن بوده و تضمين کننده کارائی، راندمان و ظرفيت توليد ساليانه برآورد شده شما ميباشند تا شما را قادر به توليد و گردش سرمايه کند.
با توجه به اينكه سرمايه در گردش مورد نياز شما براي توليدي پويا و هميشگي بسيار بالاتر از سرمايه گذاري اوليه جهت خريد ماشن آلات است پس بهتر است بهترين و با کيفيت ترين خط که راندمان توليدی بالا و سريعترين و بهترين خدمات پس از فروش را داشته باشد برای گردش چنين سرمايه ای انتخاب نماييد.