شرکت خدمات صنعتی کرمان از بخشهای مختلف تشكیل شده است:

بخش طراحی و فنی: در این بخش مهندسین الكترونیك و مكانیك با تجربه بیست ساله در زمینه تولید لوله سعی در استفاده از فن آوری های روز دنیا در ماشین آلات ساخت KSK دارند.

بخش قطعه سازی: این بخش ترکیبی است از مهندسین و تكنیسینهای با تجربه و انواع ماشین آلات CNC و NC که این شرکت را قادر به تولید انواع قطعات نموده است.

بخش مونتاژ: مهندسین و تكنیسینهای این بخش با تجربه بیست ساله در تولید لوله تمام سعی خود را در مونتاژ ماشینی بدون نقص بكار میگیرند.

بخش كنترل كيفيت: مهندسین و تكنیسینهای این بخش با کنترل % 100 تمامی قطعات سعی در تحویل ماشینی بدون نقص به مشتریان را دارند.

بخش برنامه ریزی: این بخش با توجه به برنامه تولید قطعات و مونتاژ ، تضمین کننده تحویل سفارشات در موعد مقرربه مشتریان میباشد.

بخش سرویس و خدمات: این بخش با استفاده از تجربیات سالیان طولانی تولید ، ساخت و نگهداری ، بهترین خدمات پس از فروش را در تمام ایام سال ارائه میدهد.

شرکت خدمات صنعتی کرمان دارنده گواهینامه ایزو 9001 نیز میباشد که نشاندهنده مدیریت و سازماندهی اصولی این شرکت میباشد و سعی شده است تا همراه با پیشرفت های فنی به پیشرفتهایی در زمینه مدیریت تولید و ارائه خدمات مناسب به مشتریان نیز دست یابد.